Biochemia Urody

bioderma urody biochemiaMoje pierwsze zamówienie z Biochemii Urody wkońcu się udało! :) Zabierałam się do niego bardzo długo, a głównym powodem zwlekania było oczekiwanie na przesyłke do 3 tygodni i faktycznie czekałam ponad 2 tygodnie, ale paczka dotarła cała i zdrowa. Zamówiłam hydrolat oczarowy, serum z wit. C oraz puder bambusowy z jedwabnym. Ze wszytskiego jestem bardzo zadowolona.


Każdy produkt przychodzi w osobnym woreczku i jedyne co musimy zrobić to połączyć je w całość.


Najbardziej skomplikowane było przelanie kilku oleji żeby stworzyć serum, co jednak i tak jest bajecznie proste, a jaką ogromną radość sprawia własnorećznie wykonany kosmetyk:).Puder jest faktycznie transparentny i matuje buzie cały dzień mimo, że moja zazwyczaj świeci się po godzinie przy użyciu jakiegokolwiek pudru matującego, ten spisuje się świetnie. O działaniu hydrolatu ciężko coś powiedzieć bo używam go jako tonik raz dziennie,a ostatnio dużo zmieniłam w codziennej pięlegnacji i moja cera poprawiła się znacznie. Jedwno wiem na pewno - nie podrażnia ma delikatny leśny zapach i pewnie zamówie kolejny.


Co do serum z wit. C to działa bardzo fajnie, mimo że jest tłuste i na pewno nie nadaja się do używania w dzień to w połączeniu z kremem lub innymi olejkami na noc jest idealne, a skóra rano jest widocznie wypoczęta i zdrowsza. Wszystkie produkty, które zakupiłam sa godne polecenia, na pewno przetestuje w najbliższym czasie kolejne!


P.S. Od jakiegoś czasu zaczęłam używać także szmatki muślinowej, którą można zobaczyć na zdj poniżej. Odsyłam do filmiku Agnieszki Niessi25 http://www.youtube.com/watch?v=8b9_f6ZwIso gdzie dokładnie dowiecie się jak ją
stosować.


bioderma urody biochemia

bioderma urody biochemia

bioderma urody biochemia

bioderma urody biochemia

a tak wygląda serum z wit. C (konsystencja olejku)


bioderma urody biochemia
Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)