FOUNDATION MATRIX - czyli jak dobrać idealny kolor podkładu

Na pewno większość z Was chociaż raz w życiu zakupiła podkład w kolorze, który po kilku użyciach okazał się nieodpowiednio dobrany.


Zazwyczaj wybierając innego producenta ciężko odnaleźć nam się w numerach i kolorystyce danego produktu, a wybranie idealnego odcienia podkładu jest udręką.


Jeżeli znacie podkład konkretnej firmy, który odpowiada Wam kolorystycznie za pomocą siatki podkładów FUNDATION MATRIX na stronie temptalia.com odnajdziecie jego odpowiednik kolorystyczny wśród innych firm.


Korzystanie ze strony jest bardzo proste wystarczy wybrać grupę odcieni które nas interesują od najjaśniejszych do najciemniejszych ( fair, light itd.).


Jeżeli przymierzacie się do wypróbowania nowego podkładu to bez zbędnego poświęcania swojego czasu możecie znaleźć idealny kolor.


Ja za pomocą Fundation Matrix kupuje podkłady od dłuższego czasu i za każdym razem kolor jest dobrany idealnie do mojej skóry, niestety musicie znać chociaż jeden podkład, który jest idealny dla was pod względem koloru.Jak wybrać kolor podkładu?
Jak dobrać kolor podkładu?

Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)