LOVE AUTUMN!

Mimo, że większość z nas nie wyczekuje z utęsknieniem do tej chłodnej i deszczowej pory roku, to jednak bywają takie dni w których można docenić to co daje nam jesień.


autumn loveNa pewno chłodne jesienne wieczory sprzyjają spędzaniu czasu w domowym zaciszu, pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej czekolady i ulubionym serialem lub książka:).


Jesień sprzyja też domowej aromaterapii:) przynajmniej ja uwielbiam palić zapachowe świeczki i kadzidełka, które sprawiają że odrazu atmosfera wokół jest milsza, no i zawsze łatwiej wtedy znaleźć ochotę i czas na jakąś pielęgnację ciała.


Dodatkowo uwielbiam jesień za swetry, kominy, czapki, a wszechobecny w tegorocznych jesiennych trendach burgund i butelkowa zieleń mogą w jakimś niewielkim stopniu poprawić nam humor. Oczywiście kocham jesień również za deszczowe dni podczas których, można nosić kalosze i skakać po kałużach niczym dziecko, polecam!:)


No i nie ma nic piękniejszego niż spacer po parku lub lesie w piękny słoneczny jesienny dzień, no i w żadną inną porę roku nie smakuje tak szarlotka na ciepło!:)


autumn love


autumn love


autumn love


autumn love


autumn love


autumn love


autumn love


Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)