Mydełka naturalne TULI

Ostatnio skusiłam się na mydełka naturalne z mydlarnia-tuli.pl 


Mydła naturalne Tuli - mydlarniaZamówiłam do przetestowania 5 różnych w mini wersjach, koszt jednej sztuki to 4 PLN.


Wybrałam dwa peelingujące: owsianke i kawowy peeling, dwa z zamiarem używania do twarzy: różową glinkę i węglowe( które miało najwięcej pozytywnych opinii) oraz marchewkowe do mycia ciała.


Po pierwszym użyciu przestraszyłam sie że gdy tylko odrobina piany dostała mi się do oczu poczułam pieczenie jednak okazało się że każde naturalne mydło powoduje taką reakcję więc mydełka nie nadają się do zmywania oczu i trzeba być ostrożnym przy ich używaniu.


Wszystkie mydełka Tuli są oparte na bazie masła shea, a dodatkowa zawierają różne oleje np ze słodkich migdałów czy kokosowy, natomiast mydełko węglowe bazuje na aktywnym węglu o działaniu oczyszczającym. Na stronie znajdziecie wszytskie informacje i dokładny opis składników co uważam za bardzo przydatne przy zakupie.


Po dłuższym czasie używania na pewno powiem wam jak się sprawują :)))


Mydełka naturalne
Mydła naturalne 


P.S. Do zamówienia dostałam równiez próbkę balsamu do ciała w kształcie kiści bananów i mimo że świetnie nawilża to jednak cieżko mi się przyzywczaić do jego aplikacji, a czy wy może używacie podobnych balsamów do ciała albo naturalnych mydełek?

Mydła naturalne Tuli


Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)