Okulary przeciwsłoneczne

Dużymi krokami zbliża się lato, a wraz z nim coraz częściej poruszany zostaje temat ochrony naszej skóry przed  szkodliwym działaniem słońca.


okulary przeciwsłoneczneWiele z nas zapomina jednak, że promieniowanie UV ma szkodliwy wpływ również na nasze oczy, a nie tylko na skórę.


Aby zapobiec uszkodzeniu naszego wzroku warto kierować się przy doborze okularów przeciwsłonecznych nie tylko ich kształtem i panującymi trendami, ale tym by faktycznie chroniły nasze oczy przed promieniowaniem UVB. Najbardziej sprawdzonym źródłem zakupu okularów posiadających filtry są salony optyczne, zarówno stacjonarne jak i te internetowe. Ja zdecydowałam się na wybór okularów ze sklepu optopro.pl, gdzie wybór oprawek  i szkieł przeciwsłonecznych jest na prawdę ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie:). Zdecydowałam się na klasyczny i prosty model czarnych okularów - Newcastle, które sprawdzają się w każdej sytuacji.
Jeśli zauważyliście zaczerwienienie oczu, pieczenie lub uczucie suchości warto zastanowić się czy to nie efekt niewłaściwej ochrony oczu przed słońcem.Od niedawna jeżdżę na rowerze i do tego celu polecam okulary firmy Rudy Projekt

okulary przeciwsłoneczne


okulary przeciwsłoneczne


Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)