Pielęgnacja włosów - produkty Organix

Od jakiegoś czasu używałam kilka produktów do pielęgnacji włosów firmy Organix dostępnych w wielu sklepach internetowych i w supermarketach Tesco, gdzie kosztują najmniej bo 24.99 PLN. Są one organiczne bez siarczanów, parabenów i kosnerwantów.


Organix


Pierwszym produktem, który używałam był szampon z mleczkiem kokosowym o działaniu nawilżającym, testowałam już kilka szamponów organicznych i zazwyczaj kończyło się to totalnym splątaniem moich włosów i wyrwaniem połowy przy rozczesywaniu, dlatego podchodziłam do tych produktów sceptycznie jednak nie rozczarowałam się. Szampon pieni się, pięknie pachnie a włosy są sypkie i lśniące po jego użyciu, więc spisał się na prawdę świetnie.


Podobne działanie daje ten o zapachu Mocha Espresso, który pachniał raczej czekoladowo, miał pobudzić oraz dodać objętości i też sprawdził się bardzo dobrze. Ostatnio zakupiłam tez odżywkę odżywiającą o zapachu granatu i zielonej herbaty, która moim zdaniem jest trochę gorsza od szamponów bo włosy nie są po niej tak miękkie jak po użyciu moich ulubionych odżywek, ale dla delikatnego nawilżenia i odżywienia bez obciążania włosów nadaje się całkiem dobrze, szczególnie polecam osobom, które mają szybko przetłuszczające się włosy a potrzebują lekkiej regeneracji.


Warto wspomnieć że produkty mają 385 ml więc za 25 PLN jest całkiem dobrą cenę za organiczny dobry szampon do włosów:) Na razie skończyłam oba, ale planuje wypróbować kolejne bo naprawdę warto a doznania zapachowe są niesamowite i umilają każdą kąpiel.


Organix
Pielęgnacja włosów Organix
Organix

Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)