Shopalike.pl

Pewnie większość z Was podobnie jak ja jest fankami zakupów online:)


Często możemy wiele zaoszczędzić kupując w sklepach internetowych, ale największą ich zaletą jest dużo większy wybór niż w sklepach stacjonarnych.


Możemy zamawiać ubrania, dodatki i wiele innych rzeczy z całego świata, bardzo często nie płacać niz za przesyłkę jak np w znanym wszystkim asos.com :)


Czasami jednak trudno jest znaleźć wszystkie sklepy oferujące nam dany produkt, w szczególności jeśli nie ejst on konkretny, a przykładowo szukamy różnych modeli sztybletów albo złotych zegarków.


Z pomocą przychodzi nam serwis Shopalike.pl dzięki któremu przeszukujemy w dany produkt 160 różnych sklepów m.in asos. com i zalando.pl


Znajdziemy tutaj także wiele znanych marek m.in. Vans, Guess, Moschino, Hunter, Asos, Hunter, Ugg, Roxy i wiele innych.


Dodatkowo platforma Shopalike informuje nas przy każdym produkcie o cenie przesyłki, a po kliknięciu przekierowuje nas od razu do strony sklepu internetowego gdzie możemy go zakupić. Zaoszczędzamy tym samym czas i pieniądze, gdyż w prosty sposób możemy znaleźć atrakcyjne cenowo markowe produkty.Dobra informacja dla mieszkających poza granicami, platforma jest również dostępna w innych krajach i np w Wielkiej Brytanii współpracuje z 280 sklepami.


Wiecej informacji znajdziecie na stronie platformy.A to kilka rzeczy, które przykuły moją uwagę. 

Pozdrowienia dla zakupoholiczek!:)


shopalike


shopalike


shopalike


shopalike


shopalike

Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)