Wavy hair i stożkowa lokówka Babyliss Pro

Delikatnie pofalowane włosy są według mnie wyjątkowo kobiece i zachwycają mnie od dłuższego czasu. Gdy tylko na ulicy widze dziewczynę z długimi zadbanymi falami przepełnia mnie zwyczajna zazdrość:P Ale odkąd moje włosy sięgneły 'prawie' łopatek stwierdziłam że warto podkreślić moje naturalnie skłonne do skrętów włosy i zakupić dobrą lokówkę.


lokówka do włosów babylissZdecydowałam się na lokówkę Babyliss Pro Conical Wand w rozmiarze 32-19 mm, którą zamówiłam na amazon.co.uk gdyż w Polsce znalazłam ten model tylko na allegro, a ceny sięgały do 250 zł!!! :O


Za lokówkę z przesyłką zapłaciłam 30 funtów, dla osób mieszkających w UK pewnie przepłaciłam, ale w stosunku do allegro zaoszczędziłam prawie 100 zł :)))


Za pomocą stożkowych lokówek możemy uzyskać zarówno efekt mocnych skrętów jak i lekkich fal zależnie od potrzeby.


Co do modeli stożkowych w Polsce to możecie znaleźć w wielu sklepach węższy model Babyliss o średnicy 13-25 mm oraz alternatywną Remington Pearl o średnicy 13-25 mm i o średnicy 32 mm jednak ta grubsza nie ma stożkowej formy, ma jednakową grubość na całej długości.


Jeżeli jednak macie tradycyjne lokówki i nie zamierzacie kupować nowej to może większość z was wie, że wystarczy tylko odkręcić fragment do przytrzymywania włosów i używać jej jak stożkową, czyli zakręcać włosy od góry do dołu ( na yt znajdziecie wiele filmików jak to zrobić).wavy hair stożkowa lokówka


pofalowane włosy


lokówka do włosów babyliss


stożkowa lokówka do włosów babyliss


Dzisiaj lokówka zawitała do moich drzwi:) jeszcze nie zdążyłam jej wyprobować gdyż muszę zakupić przejściówke do gniazdka, ale na pewno powiem wam jak się spisuje.


lokówka do włosów babyliss pro conical wand 32-19


Dodaj do ulubionych na Facebooku :-)